Zpět na úvodní stránku / Home Home ADAM ANT

Jak to slyší Adam? / Adam Reviews Singles

Z písniček označených  si můžete poslechnout ukázky ve formátu mp3 (48 kbps)
You can listen samples of songs with in mp3 format (48 kbps)Z doby 'Vive Le Rock' (netuším, z jakého je to časopisu)

    "Ale já nechci hodnotit singly!" křičel Adam Ant, ale my jsem přinutili hmyzího boha poslechnout a říct svůj názor na tyhle zábavný popěvky. Až tak byl rozrušený a rozhozený, že se rodělil do dvou různých osobností: rozvážný, racionálnější Adam a neurvalé kovbojské druhé ego. Fakt případ, tenhle chlápek.

       Interpret: NINA HAGEN    *    Skladba: Universal Radio
  A co namto Adam:
"To se mi líbí (sklouznul k tomu ‚kovboji'). Musím říct, že mi to zní jako opravdová ostrá výměna názorů. Jednou jsem měl to - ehm - potěšení sdílet šatnu s Ninou Hagen. A můžu ti říct, zlato, že to byla stejně bláznivá zkušenost jako tahle nahrávka. Myslím, že je to dobrý. Je to dobrá taneční nahrávka. Ona má výborný hlas a je naprosto šílená."

       Interpret: DEAD OR ALIVE    *    Skladba: Lovers Come Back
  A co na to Adam:
"To znám, připadá mi to jako gumová Donna Summer."

       Interpret: SHEENA EASTON    *    Skladba: Sister Fate
    A co na to Adam:
"Napsala to ona nebo jí to napsal Prince? Viděl jsem ji, je hodně hodně sexy, dost dobrá. Docela se mi ta nahrávka líbí, evidentně taneční věc. Poznávám tak trochu ten zvuk, ten se fakt moc nezměnil od dob Dirty Minds (Oplzlé myšlenky). Já jsem ale dával přednost Vanity 6, protože oni byli … oplzlejší."

       Interpret: THE ADVENTURES    *    Skladba: Send My Heart
  A co na to Adam:
"Spousta brnkání na kytary. Líbí se mi v závěru ten refrén. Je to tak trochu jako Lovin' Spoonful, ale trochu džezovější. Je to jako ze šedesátých let. Celkem fajn."

       Interpret: COREY HARD    *    Skladba: Boy In The Box
    A co na to Adam:
"Kdo to je?" Podívá se na obal. "Kdo? Je to holka? Je v tom spousta kousků, který jsou docela zajímavý, ale je to dost rozházený. Ani nemám moc jasno, co je refrén a co je normální sloka. Je tam plno momentů, který zní jako Trevor Horn. Na začátku se mi líbí ty bicí. Ale nějak mi tam chybí melodie."

       Interpret: PROPAGANDA    *    Skladba: Duel
  A co na to Adam:
"Chudokrevný Mickey Mouse."

       Interpret: JOHN WAITE    *    Skladba: Every Step Of The Way
    A co na to Adam:
"To může být Bryan Adams, ale klidně taky pět dalších muzikantů. Zní to jako když Robert Palmer dělá Bruce Springsteena. Je obtížné hodnotit nahrávku, které je derivátem něčeho jiného. Docela se mi líbí refrén."

       Interpret: FINE YOUNG CANNIBALS    *    Skladba: Poslechni si / Listen  Johnny Come Home
  A co na to Adam: "To už jsem slyšel a celkem se mi to líbí. Vedle Niny Hagen je to asi to nejlepší, co jsem tu dnes slyšel. To je prostě hit!" Adam začíná tancovat. "Nutí tě to chtít se stát velkým frajerem v tanečním klubu."nahoru