Zpět na úvodní stránku / Home Home ADAM AND THE ANTS

Adam v komiksech / Adam in comics

Klikni na obrázky pro jejich zvětšení / Click on a picture to enlarge it.

    Materiály umístěné na této stránce jsou použity z časopisů takřka 30 let starých. Už samozřejmě nevycházejí a je téměř nemožné získat po těch letech oficiální povolení ke zveřejnění. Osobně věřím, že autor nebo vlastník práv by souhlasil s tímto připomenutím jejich práce. Nicméně pokud byste měli nějaké informace naznačující opak, prosím informujte mě na emailu adam-ant@email.cz a já zareaguji jak bude třeba.
   

 
    Materials shown on this page are taken from magazines almost 30 years old. They are not active now and therefore it is almost impossible to obtain official agreement for displaying it here. Personally I am convinced that the author or the rights owner would agree with this memory of their work. However if you have any signal s aying oposite, please inform me on my email adam-ant@email.cz and I will react as needed.
   

 
 Stand And Deliver - Adam Ant's Story 
    Po vydání alba Kings Of The Wild Frontier se stal Adam skutečným pojmem. Bylo jen otázkou času, kdy někdo zúročí výstřednost Adamova image a vytěží z něj námět na komiks. Adam patřil v Británii k nejslavnějším lidem začátku 80-tých let a jeho fotografie se objevovaly v nejrůznějších časopisech pro děti i dospělé. Nedá se tedy divit tomu, že takový komiks v jednom časopise pro teenagery začal skutečně vycházet. A přiložené obrázky dokazují, že nezůstalo jen u jednoho.
    Komiksy vycházely v časopise TOPS (For Girls & Boys). Jako důležitý prvek se tu objevuje typický bílý pruh, který zdobí Adamovu tvář. V komiksu Fantastická dobrodružství Adam Anta je Adam vtažen do minulosti právě díky bílému pruhu. Tam prožívá svá hrdinská dobrodružství. Adam je tu vykreslen jako veskrze kladná postava (jak jinak, že).    When Kings Of The Wild Frontier has been issued Adam became a really famous person. It was just a question of time when someone uses the Adam's outlandish look and creates a comics. Adam used to be one the most famous people in Britain in the beginning of 80's in Britain. His pictures appeared in many magazines for both children and adults. So no surprise the comics really appeared in one magazine for teenagers. The pictures below show that more than one comics has been created. A přiložené obrázky dokazují, že nezůstalo jen u jednoho.
    Comics were issued in
TOPS (For Girls & Boys) magazine. The white stripe appears there as an important Adam's feature. Adam is sucked into history thanks to his white stripe in the comics The Fantastic Adventures of Adam Ant He is a positive heroic character there (of course).

 
nahoru

nahoru

The Fantastic Adventures Of Adam Ant
Fantastická dobrodružství Adama Anta

 Materiály k této stránce jsou staženy z webu
Ant Lib Online. The materials are downloaded from Ant Lib Online web.
 5 stran je přeloženo do češtiny / 5 pages is translated to Czech language
 Komiks není kompletní / The comics is not complete
Česky / Czech Česky / Czech Česky / Czech
Česky / Czech Česky / Czech

nahoru